EMEKLİLER RAHAT NEFES ALACAK

Bayraklı'daki Bornova Öğretmenevi'nde emekliler ile bir araya gelen ve sorunlarını dinleyen CHP İzmir Milletvekili Moroğlu, ön seçimler hakkında bilgi verdi, CHP için destek istedi.
Ön seçimin yalnızca CHP için değil Türkiye demokrasisi için de büyük önem taşıdığını belirten Moroğlu, "Ön seçimin önemini çok iyi bildiğimiz için katılımın olabildiğince artması için mücadele veriyoruz. İzmir"de alınacak sonuçların ülke demokrasisinin gelişimine de büyük katkısı olacak" dedi.
 "CHP olarak geleceği bütün yurttaşlarımızla birlikte kuracağız. Genel Başkanımızın önderliğinde partimiz toplumdaki her kesimden vatandaşımızın sorunlarının çözümüne yönelik çok ciddi şekilde hazırlık yaptı" diyen Moroğlu şöyle konuştu:
"İlerleyen günlerde taşeron işçilerimizin, gençlerimizin, öğretmenlerimizin, kadınlarımızın, çocuklarımızın, yaşlılarımızın, öğrencilerimizin sorunlarına derman olacak projeleri de sizlerle paylaşacağız. Partililerimizle birlikte bütün yurttaşlarımızı gerekli ve kararlı bir mücadeleye çağırıyorum. Can güvenliğimiz için, barışımız için, huzurumuz için, geleceğimiz için, doğamız ve insanımız için bu iktidardan kurtulacağız."