CHP’Lİ VEKİL MOROĞLU HIZ KESMİYOR

CHP'Lİ VEKİL MOROĞLU HIZ KESMİYOR
CHP İzmir Milletvekili Moroğlu, "Tek hedef iktidar" diyerek Bayraklı ve Çiğli'de seçmenlerle buluştu. AKP iktidarının halka verecek hiçbir şeyi kalmadığını anlatan ve yurttaşların sorunlarını dinleyen Moroğlu, Güzeltepe ve Şirintepe'de seçim bürolarının açılışını gerçekleştirdi.
CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, partisinin iktidarında "Yaşanacak bir Türkiye" için çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Moroğlu, Bayraklı ve Çiğli'de yurttaşlarla buluştu ve sorunlarını dinledi.
CHP İzmir Milletvekili, beraberindeki partililerle Bayraklı ve Çiğli'de seçim çalışması yaptı. Bayraklı'da 75. Yıl, Alparslan ve Fuat Edip Baksi mahallelerinde esnaf ziyaretleri yaparak sorunları dinleyen Moroğlu ve beraberindekiler daha sonra Çiğli'de Atatürk Sanayi Sitesi esnafıyla buluştu.
Yurttaşların AKP'nin çarpık politikalarından artık bıktığını ve iktidarın sonunun geldiğini vurgulayan Moroğlu, "Kapısını çaldığımız, sohbet ettiğimiz her vatandaş sorunların artık katlanılacak bir noktada olmadığını söylüyor. AKP için artık deniz bitti" diye konuştu. Çalışanların, çiftçilerin, emekliler ve esnafın Türkiye'deki eşitsizlik ve gelir uçurumundan fazlasıyla etkilendiklerini anlatan Moroğlu, bütün bunların CHP'nin vaatlerini çok daha fazla ilgi odağı haline getirdiğini söyledi.
Sanayi sitesi ziyareti sırasında özellikle küçük esnafın asgari ücret ve vergi politikalarıyla ilgili şikayetleriyle de karşılaşan Moroğlu, "Biz asgari ücretliye 1.500 TL vereceğiz, asgari ücretliden vergi almayacağız derken Maliye Bakanı 'kaynak yok' diyordu. Kaynak ellerinin altında duruyor ama istediklerine kullanıyorlar. Garibana, yoksula kaynak yok vergi çok, zengine gelince kaynak çok vergi yok. Bu haksız ve adaletsiz sistem 7 Haziran'da eminim ki son bulacak" diye konuştu.
Moroğlu ve beraberindekiler daha sonra Güzeltepe ve Şirintepe de dört seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.