MOROĞLU CHP İKTİDARI İÇİN SOKAĞA ÇIKTI

MOROĞLU CHP İKTİDARI İÇİN SOKAĞA ÇIKTI…
CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu,"Yaşanacak Bir Türkiye " ve "CHP İktidarı" için Bornova'dan seçim çalışmalarına başladı. Moroğlu, Bornova'yı adım adım, sokak sokak dolaşırken Gençlik Kolları'nın "Deniz'ler" için yaptığı anmayı da unutmadı.
CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, partisinin, iktidarı için ilk adımı Bornova'da attı. Moroğlu, yoğun bir programla CHP'nin vaatlerini anlattı ve sokaktaki yurttaşın sorunlarını dinledi.
Moroğlu, CHP Bornova İlçe Örgütü, Kadın Kolları Üyeleri ve diğer partililerle birlikte seçim çalışmaları çerçevesinde Altındağ Merkez, Serintepe ve Çamkule Mahalleleri'nde esnaf ziyareti yaparak yurttaşların sorunlarını dinledi. AKP İktidarı'nın 12 yıl süresince vatandaşın sorunlarını çözmekten uzak, kendi çıkarlarını ve rantını düşünen politikaları hayata geçirdiğini anlatan Moroğlu,7 Haziran'da başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'de yurttaşların bu duruma "Artık Dur!" diyeceklerine inandığını vurguladı.
Hafta sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İzmir'e gelerek açılış töreni adı altında miting yapacağını hatırlatan Moroğlu, " AKP'nin oy oranı düştükçe, Cumhurbaşkanı durumdan vazife çıkararak mitingler yapmaya ve artık iktidardan umudunu kesenleri bir arada tutmaya çalışıyor ancak çare yok CHP İktidarı geliyor. Zaten Cumhurbaşkanı da daha seçilmeden önce ve seçildikten sonra dahi AKP kimliğini bir kenara bırakmadı. Bunu herkes görüyor ve biliyor. Eminim ki İzmirli hemşerilerim de bu tezgâhı bozacaktır. " dedi.
Moroğlu ve beraberindekiler esnaf ziyaretlerinin ardından, Bornova Gençlik Kolları tarafından; 43 yıl önce idam edilen 68 kuşağının lider isimlerinden Deniz Gezmiş ve arkadaşları için düzenlenen anma gecesine katıldı daha sonra da toplu nikâh töreninde çiftlerin mutluluğuna ortak oldu.